Çorlu kombi servisi

çorlu kombi servisi

Çorlu kombi servisi için bize 24 saat 7 gün hizmet vermekteyiz. Sadece Çorlu için değil, tüm trakya’da kombi tamir servisi yapmaktayız. Çorlu kombi servisi taleplerinizi bize iletmeniz yeterli, aynı gün içinde mutlaka marka ve modeli ne olursa olsun biz garantili hizmet servis yapıyoruz.

Çorlu kombi servisi

Tekirdağ , Çorlu’da kombi bakımlarınızı ve kombi arızalarını yapmak için talibiz. Çorlu kombi servisi ustalarımız tarfından yapılan kombi servisi hizmetlerimiz Mili eğitim ve Mesleki yeterlilik sertifikalarına sahip kombi ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Çorlu kombi servisi yaptığımız markalardan bazıları; Vaillant, Baymak, Eca, Demirdöküm, Ferroli, Buderus, Viessmann, Ariston, Alarko gibi markalar ve bu markaların modelleri için bizi arayabilirsiniz.

Çorlu kombi servisi

Çorlu’da doğalgaz arızalarınız için biz her zaman hizmet için hazırız, Çorlu petek temizleme, kalorifer temizliği, tesisat yıkama, kombi bakıımı gibi servis taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Çorlu petek temizleme

Çorlu ilçesinde bulunan kalorifer tesisatınızın bakımlarını uzmalarımız aracılığı ile yapıyoruz, Bizler aynı zamanda Çorlu kombi tamir eğitimi ve kursu veren bir firmayız. Çorlu kombi servisi taleplerinizi kombi kursu öğrencilerimiz ile karşılamaktayız. Çorlu petek temizleme işlemlerimizi garantili yapmaktayız.

Çorlu kombi kart tamiri

Çorlu kombi kart tamiri ve kombi elektronik kart onarımı yapıyoruz. Çorlu’da kombi kart tamiri taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Çorlu elektronik kart tamiri için her zaman yanınızdayız.

Çorlu kombi servisi için 0553 444 30 30 numaralı hattı aramanız yeterli.