Bize Ulaşın

0553 444 3030

Kırklareli kombi servisi

Kırklareli kombi servisi olarak her marka ve model kombiler için kombi servisi yapmaktayız. Kombi arızalarının giderilmesi ve bakımlarının yapıması için Mesleki yeterlilik sertifikalı kombi ustalarımızdan servis talebinde bulunabilirsiniz. Kırklareli kombi servisi 24 saat hizmet vermektedir. Yoğuşmalı kombiler veya klasik kombiler için bizden teknik destek alabilirsiniz.

Kırklareli kombi bakımı

Kombi bakımlarımızı uzman kombi ekiplerimiz tarafından yaptırılmaktadır. Kırklareli kombi bakımı servisi için Tüm mahalle ve ilçelerde hizmet veriyoruz. Kombi bakımında yapılması gereken tüm detaylı bakımları yapmaktayız. Kırklareli kombi servisi ustalarımız tarafından kombi bakımlarınız garantili ve güvenli bir şekilde yapılır.

Kırklareli kombi yedek parça

Kombi ustalarımız orjinal yedek parça bulundurmaktadır. Kırklareli kombi servisi ustalarımız yaptıkları her servis işlemi için bir yıl garabti vermektedir. Kombi yedek parçası değişsin veya değişmesin, yapılan müdahaleler için bir yıl kombi garantisi verilmektedir. Aynı zamanda Kırklareli kombi yedek parça satışlarımızda var. Kırklareli kombi yedek parça fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Kırklareli kombi kart tamiri

Kombi elektronik ana kartlarının değişim bedelleri çok yüksetir. Özellikle yoğuşmalı kombilerin kombi kart bedelleri çok pahalı. Bu nedenden dolayı Kırklareli kombi kart tamiri için bizden çok uygun fiyatlarla ve garabtili olarak hizmet alabilirsiniz. Kombilerinizin elektronik kartlarını kombi kart test cihazlarımızla test ederek onarmaktayız. Kırklareli kombi servisi ustalarımızı kombi kart tamiri için her zaman arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat